Kendim icin degisim karari aldigim

Kendim için değişim kararı aldığım da üç dört aylık bir araştırma süresi geçirdim. Sanırım bilgi edinmediğim, yazmadığım klinik kalmadı. Kafam çok karışıktı ve tedirgindim. Taa ki İsviçre Klinik‘ten Canan Su hanim la irtibata gecene kadar. Prosedür her yerde ki gibi ayniydi. Farklı acılardan fotolar, kişisel bilgiler…
Kendim de istedigim büyük bir degisim di ve Mommy- Make- Over yaninda bir kac islem daha istemistim. Yurtdisindayim ve bir ameliyat ta hepsi olsun bitsin düsüncesindeydim. Bunu belirttigim bütün kliniklerden onay vardi.
„ Yapilir S. Hanim. Hic sorun degil“ gibi geri dönüsümler aldim.
Sordugum onca kliniklerin arasindan sadece Isvicre Klinik‘ten ve irtibata ta oldugum Canan Su hanim dan ret geldi. Ameliyatin cok büyük ve vücut icin agir olacagini söylediler. Gögüslerime implant istemistim fakat doktor istedigim ameliyat ta bunun gereksiz oldugunu ve kendi mememin diklestirilmesinin yeterli olacagina ikna ettiler. Bunun disinda Canan Su hanim fotolari görünce kendiliginden bir öneride bulundu. Popom düz oldugu icin liposuction yapiliyorsa, alinan yagin degerlendirilmesi fikrini sundu.
Hic aklimda degil di bu. Kendisine buradan tesekkürlerimi sunuyorum.
Yukarida saydiklarim tercihimi Isvicre Klinik‘ten yana kullanma sebebim oldu.
Gün geldi ve Canan Su hanimla önceden ne konustuysak herseyi harfi harfine uyguladi. Havaalanindan otele transfer, hastanede olan ameliyat öncesi islemler, ameliyat süreci ve sonrasi…bütün organize isleriyle kendisi ve yaninda olan Songül hanimla birlikte ilgilendiler. Ben sadece hasta olarak kendi iyilesmem ile ilgilendim. Refakatcim benimle ilgilendi. Hic bir sekilde birsey yapmak durumunda kalmadik. Bastan sona kadar her gün düzenli olarak ya yanimizda oldular veya aradilar. Ameliyat sonrasi kullanmamiz gereken recete ve ilaclara varana kadar herseyi organize ettiler.
Tabi sevgili doktorlarimizi da es gecmek büyük saygisizlik ve haksizlik olur. Benimle düzenli olarak ilgilendiler. Kontrollerimi hic aksatmadan sürdürdüler. Hatta dikkatsizligim yüzünden gözümde ki dikisimi 1 hafta sonra patlattim. Bunu bildirdikten sanırım bir saat sonra hocam dikişimi yeniledi.
Hepsine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Seçimimi o kadar doğru yapmışım ki! Sizin ne kadar uyumlu ve kaliteli bir ekip olduğunuzu söylemedin gecmek olmaz. Sevgili hocalarım, sevgili Canan Su hanim ve sevgili Songül hanim hepinize ayri ayri bütün ilginiz ve emeğiniz için çok çok çok teşekkür ediyorum.
Yine bir değişim istediğim de tereddütsüz sizi arayacağım dan şüpheniz olmasın!

Sevgi ve saygılarımla
S. Ö.

Leave A Reply