BABY FACE 

Hepimiz bebek gibi bir cilde sahip olmak isteriz. Porselen görünümlü bir cilt hemen hemen herkesin hayalidir.

Özellikle yetişkinler 30’lu yaşlardan sonra bu cildi yakalamak için birçok uygulamaya başvurulmaktadırlar. Kırışıklık azaltılıp, cilt sıkılaştırılsa da uzun süreli parlak etki kadınların en çok istediği şeyler arasındadır.

Çünkü cildimiz bizim aynamızdır. Cilt bakımı sonrası parlak görüntü için keşke hep böyle kalsa deriz ancak kısa sürede cilt yeniden matlaşır. ‘Baby Face Beauty’ uygulaması tam da bu amaca yönelik diyebiliriz. ‘Baby Face Beauty’ lazer destekli bir cilt bakım uygulaması; ciltte highlighter etkisi yaratmakta. ‘Baby Face Beauty’ cildin ihtiyaç duyduğu kozmetik ürünlerin cildin istenen katmanına ulaşmasını sağlayan son teknoloji laser sisteminin kullanıldığı cilt bakım protokolüdür. CDS (cosmeceutical delevery system) kullanılmadığında cilt bakımında kullanılan kozmetik ürünler sadece kısmi olarak emilebilmektedir.

CDS sistemi cilt için gerekli besleyici ve onarıcı içeriklerin maksimum oranda emilimini sağlamaktadır.

BABY FACE İŞLEMİNİ HANGİ CİLTLER UYGULATABİLİR?

Cilt bakımlarında istedikleri etkiyi alamayan ve laser tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, lazer tedavileri sonrasında etkinin idamesine ihtiyaç duyulan kişiler, geniş gözenekler, vitamin enjeksiyonlarındaki morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyenler, daha parlak ve sıkı bir cilde iyileşme süreci yaşamadan ulaşmak isteyen kişiler, cildini uzun vadeli olarak dış etkenlere karşı korumak isteyenler bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilirler. ‘Baby Face Beauty’ tedavisinde kullanılan serumlar CDS sistemine özel olarak üretilmiştir. Ürünlerin saflığını sağlamak üzere az sayıda içerikle kullanıma sunulmuştur. Büyüme faktörü içeren, askorbik asid, traneksamik asid, retinol ve resveratrol içeren klinik kullanıma sunulmuş formları bulunmaktadır.

BABY FACE UYGULAMA NASIL YAPILIR?

Kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenen ‘Baby Face Beauty’ protokolü için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Lazer enerjisi ile anesteziye ihtiyaç duymaksızın, mikro adımlarla ürünün alt tabakalara geçişini sağlayan kanallar açılır ve ardından hazırlanan serum uygulanır.

Cildin gereksinimlerine göre değişmekle birlikte 4 seans önerilmektedir.7-10 gün aralıklarla uygulanır.Hepimiz bebek gibi bir cilde sahip olmak isteriz. Porselen görünümlü bir cilt hemen hemen herkesin hayalidir. Özellikle yetişkinler 30’lu yaşlardan sonra bu cildi yakalamak için birçok uygulamaya başvurmaktadır. Kırışıklık azaltılıp, cilt sıkılaştırılsa da uzun süreli parlak etki kadınların en çok istediği şeyler arasındadır. Estetik uygulanmaktadır. Kişinin ihtiyacına göre advance uygulaması ile ayda bir kez yapılabilmektedir. Uygulama sonrası günlük hayata devam edilebilir. Uygulamada iyileşme dönemi yoktur.

İşlemin sonuçlarının etkisini birkaç gün içinde hisseder, cildinizin onarım ve yenilenme süreci devam ettikçe etkinin de arttığının farkına varacaksınız. Günümüzde yoğun çalışma temposuna ara vermemek, iyi görünmek isteyip iyileşme dönemi yaşamak istemeyen hızlı sonuç almak isteyen kişiler için ‘Baby Face Beauty’ bu noktada hızlı ve hissedilen sonuçlara ulaşmada iyi bir alternatif olarak güzellik sektöründe yerini aldı.