H100 Aşısı

Günümüzde en büyük sorunlardan birisi de yaş ilerledik sıra ortaya çıkan kırışıklıklardır. Kırışık bir cilt, kişinin rahatsızlık duymasına neden olur. Bu yüzden daha genç görünmenin yollarını aramaya başlar. Gençlik aşısı olarak çağımızda son dönemde popüler olan bir uygulama ortaya çıkmıştır. Bu uygulamanın temel amacı ise hem kırışıklıkları yok etme hem de nemlendirici özelliğinden yararlanmaktır. Aşının içerisinde bulunan hyalüronik asit, tüm bu şikayetlerin kısa bir süre sonunda ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Nemlendirmek için saf hyalüronik kullanılırken, kırışıklık gidermek adına ise hyalüronik asite başvurulur. Aşının içerisinde yer alan su tutucu özelliği, cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. H100 Gençlik Aşısı uygulandığı bir bölgede hem canlılık hem de yumuşaklık oluşmaya başlıyor. Özellikle kuru bir cildiniz varsa nemlenmesine yardımcı oluyor.

H100 Aşısı Nasıl Uygulanır?

Gençlik aşısı kırışıklığın var olduğu her bölgeye rahatlıkla uygulanan bir tedavi şeklidir. El, sırt, boyun ve yüz bölgenizde rahatsız edici kırışıklarla mücadele edebilmeniz adına artık en iyi çözüm yöntemlerinden birisi de gençlik aşısı olmaya başlamıştır. Hem sarkma hem de kırışıklığın giderimesine yardımcı olmaktadır. Cildi koruyarak, yaşlanma etkisinin daha azalmasını sağlar. Cildin ihtiyaç duymuş olduğu nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Bu tedaviyi yapacak kişilerin mutlaka en az 20 yaşında olması gerekiyor. Çünkü gençlik aşısının ı 20-25 yaşından itibaren uygun olan bir tedavi olduğu söylenebilir. Yaşlı ciltlerde gençleştirmek, genç ciltleri ise yaşlanmaya karşı korumak adına yapılır. İlk olarak tespiti yapılmış olan bölgeye lokal anestezi kremi sürülür. Aynı zamanda cilt altına mezoterapi yöntemine başlanır. Lokal anestezi yöntemine başvurularak yapılan bu yöntem ise yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bu sayede ciltte ki mevcut ömrün daha fazla uzayarak korunmasına katkı sağlamış olur.

H100 Aşısı Yaptıranlar

H100 Gençlik Aşısı Yaptıranlar, daha güzel bir cilde sahip oluyor. Öyle ki cildi sanki bebek güzelliğinde ve duruluğunda oluyor. Yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip olduğundan dolayı da cildiniz uzun süre hem kırışmıyor hem de daha nemli hale dönüşüyor. Kuru cildi olan kişiler içinde en iyi tedavi yollarından birisidir. Çünkü kuru cilde sahip olan kişiler her ne kadar nemlendirici özelliğe sahip kremleri kullanmış olsa da bir türlü istediği nemli cilde kavuşamıyor. Bu faydalı gençlik aşısını yaptıranların sayısı da artık günden güne daha fazla artmaya başlıyor. Çünkü insanların en çok korktuğu konulardan birisi yaşlanmadır. Yaşlanmaya karşı en güzel şekilde önlem alınmak adına bu tür tedavi yöntemlerine başvurmaktadırlar. Bazı kişilere tek seans uygulanıyor. Gençlik aşısı yaptıranlar, faydalarını gördük sıra memnuniyetlerini dile getiriyor. Yüz çizgilerinden kolay şekilde kurtulmasına yardımcı olur. Uygulanacak bölgenin daha sıkı olmasını sağlar. Aynı zamanda hücre yenilenmesini sağlar. Yenilenen hücreler sonrasında cildiniz hemen kırışmayacak ve uzun süre korunaklı hale gelecektir.